Електрона бібліотека

Л-ра.

Л.Лохвицька,

А.Андрущенко.

Дошкільникам про основи здоров`я.

Розкриваються особливості надання знань про основи здоров`я д.дошк.віку. подано варіативну програму «Про здоров`я треба знати, про здоров`я треба дбати» відповідно вимог Б.П. «Я у Світі».

Тернопіль. Мандрівець

2.

Енцик.

Упорядники:

О.Даниленко,

Н.Вакуленко,

О.Копєйкіна.

Українська мозаїка.

Містить твори українських поетів та письменників, які відібрано згідно вимог чинної програми розвитку. Твори згруповані для читання й розповідання.

Київ

«АВДІ»

3.

Дит.

В.Верховець

Правила безпеки на дорозі для малят.

Зібрані віршовані твори, які проілюстровані по безпеці на дорозі. Також вміщені завдання -розмальовки.

Київ.

Поліграф книга

4.

Укладачі :

Л.Швайко,

І.Молодушкіна.

Експериментальна діяльність в ДНЗ.

Висвітлюються теоретичні основи експерименту, вимоги і нормативна база щодо його проведення. Наведені рекомендації щодо організації пошуково-дослідницької роботи з дошкільниками.

5.

Н.Горошко

Зображувальна діяльність

Посібник містить матеріали методичного і практичного характеру щодо проведення та планування занять із зображувальної діяльності.

Вид.»Ранок»

6.

Укладач:

А.Швайка

Настільна книга вихователя ДНЗ

Пропонується методичний матеріал, витяги з нормативних документів, психологічні рекомендації щодо розвитку виховання та навчання дітей, саморозвитку професійних та особистісних якостей вихователя.

Видавнича група Основа

7.

Укладач:

О.Рудік

Настільна книга вихователя -методиста ДНЗ

Містить актуальні матеріали для вихователя-методиста ДНЗ: аналізу, форми і методи методичної роботи, планування освітнього процесу, рекомендації щодо контрольно-аналітичної діяльності.

Видавнича група Основа

8.

А.Богуш,

Н.Гавриш,

Т.Котик.

Методика організації художньо-мовленевої діяльності дітей у дошкільних навчальних закладах.

Висвітлено зміст, завдання і методику організації худ-мовленнєвої діяльності дітей дошкільного віку. Розкрито різні види худ-мовл.діяльності.

Київ Слово

9.

Енц.

О.Бобир

Етикет учителя

Посібник знайомить з основними правилами етикету. Розкриває історію виникнення та розвитку етикету , починаючи із зародження народних звичаїв, традицій та ритуалів. Практикум, вікторина, тести дають можливість перевірити знання правил етикету, виробити основні уміння щодо їх застосування.

Видавничий дім

Слово

10.

Т.Левченко

Громадянська освіта а ДНЗ

Містить матеріали для ознайомлення старших дошкільників зі світом людей, уявлення про державу, закон, права та обов'язки, людські чесноти. Подані конспекти занять та художні твори відповідно розділів програми «Я у Світі»

11.

Л.А.Шик

Індивідуальний підхід до дитини в ДНЗ

Визначені основні шляхи реалізації індивідуального підходу до дитини в умовах ДНЗ.

12.

Т.Піроженко

Особистість дошкільника:

перспективи розвитку

Розкриваються основні питання організації життєдіяльності дітей дошкільного віку в умовах особистісно орієнтованої педагогічної технології.

Мандрівець

Тернопіль

13.

Л.В.Калуська

Здоров`я дитини в садку та родині

Містить авторську програму «Бережи здоров`я змалку». Головна мета програми-фізична, соціальна та психологічне здоров`я дитини.

«Ранок-НТ»

14.

І.Барташнікова

Розвиток сенсорних здібностей і пам`яті у дітей 5-6 років життя

Розвиток сенсорних здібностей та пам`яті допомагають підготувати дитину до школи

Тернопіль

Навчальна книга

14.

Т.Мамот

Пальчиками граємо-мову розвиваємо

Подано пальчикові вправи у віршованому супроводі

Тернопіль 2009

16.

А.Шик

Пісочна терапія в роботі дошкільного закладу

Рекомендації щодо застосування піскової терапії в ДНЗ

«Основа»

17.

В.Суржанська

Розвиваємо творчі здібності

Висвітлено теоретичні питання дитячої творчості, методичні поради

Харків «Основа»

18.

С.Хромова

Психологические игри для детей

Система ігор які допомагають спілкуватися з однолітками та іншими

С.Чижова

Дитяча агресивність

Книга про дитячу агресію, причини її виникнення та прояви у дітей різного віку.

Ярославль

Академія розвитку

20.

Т.Прищепа

Психологічне здоров`я дошкільників

Посібник містить корекційно-розвивальну програму, семінарські заняття для педагогів, що спрямовані на збереження психічного здоров`я  дітей.

Харків «Основа»

21.

Р.Романчук

Формування первинних екологічних уявлень у дошкільників

Вміщені методичні матеріали, що мають практичну спрямованість на формування екологічних знань дошкільників, ознайомлюють з законами природи.

Запоріжжя 2008

22.

Для батьків

Н.Чуб

Довідник для батьків дошкільників

Вміщені поради, щоб полегшити адаптацію дітей до будь-яких життєвих ситуацій, попередити розповсюджені помилки у вихованні та розвитку дітей. Подані відповіді на «важкі» питання

ТОВ «Веста»

23.

Н.Чуб

Ігри упродовж дня

Посібник містить підбірку цікавих ігор для дітей дошкільного віку

ТОВ «Веста»

24.

Н.Нечипорук

Розвивальні ігри для дошкільників

Подані ігри та вправи основною метою яких є розвиток пізнавальної, емоційно-вольової сфери дошкільників; формування в них мислити емоційно, творчо

25.

З.Плохій

Виховання екологічної культури дошкільників

Розкрито сутність екологічної культури, її складові. Висвітлюються теоретичні аспекти та методичні поради.

Київ.

Ред..журналу «Дошк.вих»