Новини закладу

В середній і старшій групах1 вересня  було проведено заняття на тему : «Україна - єдина країна»

Мета: поглибити знання дітей про історію, природні ресурси, культурну спадщину України; формувати культуру взаємовідносин між людьми, повагу до традицій і звичаїв українського народу; виховувати почуття патріотизму; сприяти розвитку пізнавального інтересу.

ВЕЛИКДЕНЬ 2016

5.05.2016 року  в дошкільному закладі відбулось свято  «Великодня писанка»  на якому  наші малята мали змогу  пограти в народні ігри з писанками  , водити хороводи , співати пісень .

А тепер трішечки історії  для нас ,дорослих  :Великдень - це дуже давнє свято, яке зародилося в часи славетної Трипільської культури. Вже тоді визначилася космогонічна сутність цього свята, склалася його унікальна та багатюща обрядовість, включаючи святкування Вербиці, розпис писанок, випікання короваю (Великодньої Бабки) тощо. Воно відзначалося як свято Весняного Сонця і Природи, що відроджувалась після зимового сну, як свято Перемоги Світла над Темрявою, Дня над Ніччю, світла Весни над темрявою Зими. Назва свята Великдень існує лише в українців та білорусів. Поляки називають його Wielkanoc, а росіяни - Пасха. У християнському контексті термінологічно вірно називати це свято саме Паска або Пасха, адже назва його походить від назви старозаповітного свята песах, яке відзначали юдеї в пам'ять про звільнення від єгипетського полону.

1 Червня було проведено розвагу до дня захисту дітей.